Poznaj polskie ślady w Europie

Otrzymaliśmy dofinansowanie w ramach programu „Poznaj polskie ślady w Europie” realizowanego przez Ministerstwo Edukacji i Nauki. To niezwykła okazja, by nasi uczniowie poznali ważne miejsca dla polskiej kultury i historii poza granicami naszego kraju.

• Uczniowie Szkoły Branżowej klas II i III szykują się na wyprawę do Włoch! Termin: 24-29 września 2023 r.
  • Uczniowie Technikum klas II-V będą podziwiać uroki Paryża! Termin: 8-13 października 2023 r.

Zainteresowani wyjazdem:Uczniowie Szkoły Branżowej: proszeni o kontakt z wychowawcami. Zgłoszenia do 11 września!

Uczniowie Technikum: skontaktujcie się z Panem Michałem Jaworskim. Zgłoszenia do 13 września!

Wszystkie szczegóły dotyczące wyjazdów, ich harmonogramy oraz planowane trasy zostaną przekazane w systemie Librus.