Sukcesy szkoły

Technikum im. ks. prof. Józefa Tischnera w Limanowej od wielu lat znajduje się w gronie najlepszych szkół w Polsce.

Zapoznaj się z sukcesami naszych uczniów.

  • Ranking PERSPEKTYWY

    Od wielu lat nasze Technikum jest klasyfikowane w pierwszej setce najlepiej uczących szkół w Polsce. Już ośmiokrotnie otrzymaliśmy zaszczytny tytuł Złotej Szkoły (w edycji 2016 - ze względu na kwestie organizacyjne odrębnie klasyfikowane były Technikum Budowlane i Technikum Ekonomiczne).

    • PERSPEKTYWY 2013 - miejsce 76
    • PERSPEKTYWY 2015 - miejsce 41
    • PERSPEKTYWY 2016 - miejsce 26 i 84
    • PERSPEKTYWY 2017 - miejsce 69
    • PERSPEKTYWY 2018 - miejsce 30
    • PERSPEKTYWY 2019 - miejsce 52
    • PERSPEKTYWY 2020 - miejsce 68
    Olimpiady i konkursy
    Olimpiady 2019
    Olimpiada Wiedzy i Umiejętności Handlowo-Menedżerskich
    • Aleksandra Bulanda - finalista olimpiady (miejsce 19)


    Olimpiady 2018

    Olimpiada Wiedzy i Umiejętności Handlowo-Menedżerskich
    • Magdalena Kwit - finalista olimpiady (miejsce 19)


    Ogólnopolska Olimpiada Wiedzy o Biznesie i Innowacjach
    • Karolina Pławecka - laureat olimpiady (miejsce 2)
    • Karolina Lachor - laureat olimpiady (miejsce 3)


    XXX Olimpiada Wiedzy i Umiejętności Budowlanych
    • drużyna Zespołu Szkół zdobyła II miejsce w XXX Olimpiadzie Wiedzy i Umiejętności Budowlanych
    •  Jacek Trela - laureat olimpiady (miejsce 8)
    • Mateusz Frączek - laureat olimpiady (miejsce 12)
    • Paweł Wojtas - laureat olimpiady (miejsce 19)
    • Artur Piegza - laureat olimpiady ( miejsce 23)


    Olimpiady 2017

    Olimpiada Wiedzy i Umiejętności Handlowo-Menedżerskich
    • Karolina Lachor - laureat olimpiady (miejsce 5)
    • Karolina Pławecka - finalista olimpiady (miejsce 19)


    Olimpiady 2016

    Olimpiada Wiedzy i Umiejętności Handlowo-Menedżerskich*

    (w 2016 r. odbyły się finały dwóch olimpiad - edycja kwietniowa oraz edycja grudniowa)

    • Jakub Golonka - laureat olimpiady (miejsce 6)
    • Karolina Lachor - laureat olimpiady (miejsce 7)
    • Jakub Golonka - finalista olimpiady (miejsce 19)
    • Mateusz Górszczyk - finalista olimpiady


    Olimpiady 2015

    III Małopolski Turniej Przedsiębiorczości
    • Iwona Bugajska - laureat turnieju (miejsce 3)
    • Przemysław Stochmal - laureat turnieju (miejsce 3)
    • Damian Dulański - laureat turnieju (miejsce 3)


    Olimpiady 2013

    Turniej Wiedzy i Umiejętności Handlowo-Menedżerskich
    • Anna Sułkowska - laureat turnieju (miejsce 2)
    I Małopolski Turniej Przedsiębiorczości
    • Anna Sułkowska - laureat turnieju (miejsce 3)
    • Marta Michalska - laureat turnieju (miejsce 3)
    • Sebastian Palki - laureat turnieju (miejsce 3)
    Sukcesy sportowe

    Rok szkolny  2019/2020

    II miejsce w Powiatowej Lidze LA dziewcząt i chłopców oraz awans na zawody wojewódzkie

    - I miejsce w Powiatowych biegach Przełajowych dziewcząt i chłopców oraz awans na zawody wojewódzkie

    III miejsce Anny Mazurek w kolarstwie górskim i awans na zawody wojewódzkie

    II miejsce chłopców i II dziewcząt w Sztafetowych biegach przełajowych udział drużyn w zawodach wojewódzkich

    III miejsce w Mistrzostwach powiatu w piłce nożnej halowej dziewcząt

    III miejsce w Mistrzostwach powiatu w piłce ręcznej dziewcząt

    I miejsce dziewcząt i II miejsce chłopców w Mistrzostwach powiatu w tenisie stołowym oraz awans dziewcząt na zawody wojewódzkie III miejsce w Mistrzostwach powiatu w piłce siatkowej dziewcząt

    -I miejsce w Mistrzostwach powiatu w piłce siatkowej chłopców awans na zawody rejonowe

    Rok szkolny 2018/2019

    II miejsce w Lidze LA awans na zawody wojewódzkie

    - I miejsce Marty Banach w biegu na 100m w  zawodach wojewódzkich

    - I miejsce Natalii Wierzyckiej w pływaniu na dystansie 50m w stylu motylkowym- awans na zawody wojewódzkie

    III miejsce Filipa Stawiarskiego w kolarstwie górskim i awans na zawody wojewódzkie

    II miejsce chłopców i III dziewcząt w Sztafetowych biegach przełajowych udział drużyny chłopców w zawodach wojewódzkich

    II miejsce w Mistrzostwach powiatu w piłce nożnej halowej chłopców

    III miejsce w Mistrzostwach powiatu w piłce ręcznej dziewcząt

    III miejsce Koszykówka Dziewcząt

    Awans Oli Wąchała i Wojciecha Ranosza na zawody wojewódzkie w Narciarstwie alpejskim

    III miejsce dziewcząt w piłce siatkowej

    - I miejsce chłopców w piłce siatkowej

    II miejsce dziewcząt i chłopców w drużynowych biegach przełajowych

    II miejsce chłopców w piłce nożnej „6”

    I miejsce chłopców w siatkówce plażowej

    II miejsce dziewcząt w siatkówce plażowe

    HISTORYCZNE II miejsce w ogólnej klasyfikacji szkół ponadgimnazjalnych

    Rok szkolny 2017/2018

    -  I miejsce reprezentacji chłopców w Mistrzostwach Powiatu w Piłce Siatkowej Mężczyzn (w zawodach rejonowych - IV miejsce

    I miejsce reprezentacji chłopców w Mistrzostwach Powiatu w Siatkówce Plażowej (zawody rejonowe - IV miejsce, zawody wojewódzkie - V miejsce)

    I miejsce w Mistrzostwach Powiatu w Zawodach Szachowych

    II miejsce reprezentacji dziewcząt w Mistrzostwach Powiatu w Piłce Siatkowej 

    II miejsce reprezentacji dziewcząt w Mistrzostwach Powiatu w Siatkówce Plażowej

    II miejsce reprezentacji chłopców w Mistrzostwach Powiatu w Piłce Nożnej 

    II miejsce reprezentacji dziewcząt i III miejsce reprezentacji chłopców w sztafetowych biegach przełajowych (udział drużyny dziewcząt w zawodach wojewódzkich VI miejsce)

    III miejsce reprezentacji dziewcząt w Mistrzostwach Powiatu w drużynowych biegach przełajowych

    III miejsce w Mistrzostwach Powiatu w piłce nożnej halowej chłopców

    III miejsce w Mistrzostwach Powiatu w piłce ręcznej dziewcząt

    - udział dwóch drużyn w Limanowskiej Lidze lidze futsalu

    - udział szkolnej drużyny chłopców w Lidze piłki siatkowej

    Klasyfikacja generalna szkół III miejsce!!!

    Rok szkolny 2016/2017

    - II miejsce reprezentacji chłopców w Mistrzostwach Powiatu w Piłce Siatkowej Mężczyzn

    - II miejsce reprezentacji dziewcząt w Mistrzostwach Powiatu w Piłce Siatkowej

    II miejsce Kingi Zelek oraz III miejsce Ilony Faron w Biegu Kibica organizowanego podczas Festiwalu Biegowego w Krynicy

    III miejsce reprezentacji dziewcząt i chłopców w Mistrzostwach Powiatu w sztafetowych biegach przełajowych

    III miejsce reprezentacji dziewcząt w Mistrzostwach Powiatu w koszykówce

    - I miejsce reprezentacji chłopców w Mistrzostwach Powiatu w piłce nożnej halowej

    III miejsce reprezentacji chłopców w Mistrzostwach Polski Szkół Budowlanych w Kielcach

    IV miejsce w ekstralidze oraz VIII miejsce w pierwszej lidze reprezentacji chłopców w piłce nożnej futsallima

    VI miejsce reprezentacji chłopców w Powiatowej Lidze Piłki Siatkowej

    Rok szkolny 2015/2016

    III miejsce reprezentacji chłopców w Mistrzostwach Powiatu w sztafetowych biegach przełajowych

    II miejsce reprezentacji dziewcząt w Mistrzostwach Powiatu w drużynowym tenisie stołowym. Skład zespołu: Iwona Bolsęga, Maria Trystuła, Edyta Janas

    III miejsce reprezentacji dziewcząt w Mistrzostwach Powiatu w koszykówce

    III miejsce reprezentacji chłopców w Mistrzostwach Powiatu w piłce nożnej halowej

    III miejsce reprezentacji chłopców w Mistrzostwach Polski Szkół Budowlanych w Kielcach

    III miejsce w ekstralidze oraz VIII miejsce w pierwszej lidze reprezentacji chłopców w piłce nożnej w lidze futsal

    I miejsce dla Łukasza Kulpy w Narciarstwie Alpejskim

    II miejsce w szachach drużynowo (3 chłopców +1 dziewczyna) oraz indywidualnie 1 Patrycji Wielochy w Mistrzostwach Powiatu (w zawodach wojewódzkich 11 miejsce najwyżej sklasyfikowana zawodniczka bez kategorii)

    III miejsce reprezentacji chłopców w Mistrzostwach Powiatu w piłce siatkowej

    - I miejsce dla Anny Kuzar w Mistrzostwach Powiatu w strzelectwie sportowym

    II miejsce dla reprezentacji chłopców w Mistrzostwach Powiatu w indywidualnej lidze LA w sztafecie 4x100m.

    II miejsce dla Zelek Kingi w Mistrzostwach Powiatu w biegach przełajowych

    III miejsce dla Adriana Walasika w Mistrzostwach Powiatu w strzelectwie

    I miejsce reprezentacji dziewcząt (Edyta Janas, Dominika Matras) oraz chłopców (Piotr Tokarz, Tomasz Pach) w Mistrzostwach Powiatu w siatkówce plażowej

    Klasyfikacja generalna szkół III miejsce!!!

    Rok szkolny 2014/2015

    II miejsce Krzysztofa Króla w biegu kibica organizowanego podczas Festiwalu Biegowego w Krynicy

    III miejsce reprezentacji chłopców w mistrzostwach Powiatu w sztafetowych biegach przełajowych

    II miejsce reprezentacji chłopców w Mistrzostwach Powiatu w piłce ręcznej

    II miejsce reprezentacji dziewcząt w Mistrzostwach Powiatu w drużynowym tenisie stołowym. Skład zespołu: Iwona Bolsęga, Maria Trystuła, Edyta Janas

    VI miejsce reprezentacji chłopców w Mistrzostwach Polski Szkół Budowlanych w Kielcach

    I miejsce w pierwszej lidze reprezentacji chłopców w piłce nożnej futsallima tym samym wywalczenie awansu do ekstra ligi

    II miejsce dla Łukasz Kulpy w Narciarstwie Alpejskim

    II miejsce dla Grzegorza Króla w Mistrzostwach Powiatu w indywidualnej lidze LA w skoku w dal.

    III miejsce dla reprezentacji chłopców w Mistrzostwach Powiatu w indywidualnej lidze LA w sztafecie 4x100m.

    II miejsce reprezentacji chłopców w Mistrzostwach Powiatu w strzelectwie drużynowym

    II miejsce reprezentacji chłopców w Mistrzostwach Powiatu w piłce nożnej

    Rok szkolny 2013/2014

    II miejsce Krzysztofa Króla oraz I miejsce Justyny Musiał w biegu kibica organizowanego podczas Festiwalu Biegowego w Krynicy

    III miejsce reprezentacji chłopców w Mistrzostwach Powiatu w sztafetowych biegach przełajowych

    I miejsce dla Michała Kaptura oraz II miejsce dla Tomasza Talaski w Mistrzostwach Powiatu w indywidualnej lidze LA w skoku w dal

    II miejsce reprezentacji chłopców w Mistrzostwach Powiatu w indywidualnej lidze LA w sztafecie szwedzkiej.

    III miejsce reprezentacji chłopców w Mistrzostwach Powiatu w piłce ręcznej

    II miejsce reprezentacji chłopców oraz III miejsce reprezentacji dziewcząt w Mistrzostwach Powiatu w piłce koszykowej

    III miejsce reprezentacji dziewcząt w Mistrzostwach Powiatu w drużynowym tenisie stołowym w składzie Iwona Bolsęga, Maria Trystuła, Paulina Filipek

    II miejsce reprezentacji chłopców w Mistrzostwach Powiatu w piłce nożnej halowej

    II miejsce dla Łukasz Kulpy w Narciarstwie Alpejskim

    III miejsce dla Krzysztofa Król w Mistrzostwach Powiatu w biegach przełajowych

    I miejsce dla Tokarza Przemysława oraz II miejsce dla Kapturkiewicza Tomasza w Mistrzostwach Powiatu w strzelectwie. Drużynowo chłopcy I miejsce natomiast dziewczęta III miejsce w składzie Franczak Małgorzata, Jańczy Barbara, Kęska Dominika

    - I miejsce reprezentacji chłopców w Mistrzostwach Powiatu w piłce nożnej

    Rok szkolny 2012/2013

    III miejsce reprezentacji chłopców w Mistrzostwach Powiatu w piłce siatkowej

    I miejsce dla Musiał Justyny oraz II miejsce dla Krzysztofa Króla w Mistrzostwach Powiatu w indywidualnych biegach przełajowych

    II miejsce reprezentacji chłopców w Mistrzostwach Powiatu w indywidualnej lidze LA w sztafecie 4x100m.

    III miejsce dla Justyny Musiał w Mistrzostwach Powiatu w indywidualnej lidze LA na dystansie 800m.

    III miejsce dla Agnieszka Wojtas w Mistrzostwach Powiatu w indywidualnej lidze LA na dystansie 400m.

    - I miejsce dla reprezentacji chłopców oraz III miejsce dla reprezentacji dziewcząt w Mistrzostwach Powiatu w lidze strzeleckiej, indywidualnie I miejsce Tokarz Przemysław II miejsce Tomasz Kapturkiewicz

    III miejsce reprezentacji chłopców w Mistrzostwach Powiatu w piłce nożnej

    Rok szkolny 2011/2012

    III miejsce reprezentacji chłopców w Mistrzostwach Powiatu w sztafetowych biegach przełajowych

    I miejsce dla Musiał Justyny w Mistrzostwach Powiatu w indywidualnych biegach przełajowych

    II miejsce reprezentacji chłopców w Mistrzostwach Powiatu w piłce siatkowej

    - I miejsce dla Musiał Justyny w Mistrzostwach Powiatu w indywidualnej lidze LA w biegu na 800m.

    III miejsce dla reprezentacji chłopców oraz III miejsce dla reprezentacji dziewcząt w Mistrzostwach Powiatu w lidze strzeleckiej, indywidualnie III miejsce Barbary Jańczy, II miejsce Tomasz Kapturkiewicz

    - I miejsce reprezentacji chłopców w Mistrzostwach Powiatu w piłce nożnej

    Rok szkoły 2010/2011

    III miejsce reprezentacji chłopców w Mistrzostwach Powiatu w tenisie stołowym

    III miejsce reprezentacji chłopców w Mistrzostwach Powiatu w piłce nożnej halowej

    III miejsce dla Sajdak Krzysztof oraz Mateusza Tokarczyka w Mistrzostwach Powiatu w indywidualnych biegach przełajowych

    III miejsce dla Jana Michalika w Mistrzostwach Powiatu w indywidualnej lidze LA w konkurencji pchnięcia kulą.

    III miejsce reprezentacji chłopców w Mistrzostwach Powiatu w indywidualnej lidze LA w sztafecie szwedzkiej.

    II miejsce reprezentacji chłopców w Mistrzostwach Powiatu w piłce nożnej

    Napisali o nas
Wspierają nas: