EXPOzycja Kraków 2023

W dniu 23 marca 2023 roku uczniowie klasy pierwszej technik fotografii i multimediów wzięli udział w krakowskiej EXPOzycji.

EXPOzycja to największe wydarzenie branży foto-wideo w Małopolsce. Celem tego bezpłatnego wydarzenia organizowanego przez firmę FOTO-PLUS jest inspirowanie uczestników do rozwijania swoich pasji i umiejętności poprzez udział w licznych warsztatach i wykładach prowadzonych przez znanych fotografów i filmowców, którzy przekazują niezbędną wiedzę oraz dzielą się praktycznymi poradami. Można tu zapoznać się z nowinkami technologicznymi najważniejszych producentów aparatów fotograficznych, kamer i różnego rodzaju akcesoriów. Z jednej strony eksponowany jest nowoczesny sprzęt, a z drugiej prowadzone są warsztaty przygotowujące uczestników jak te narzędzia najlepiej twórczo wykorzystywać.

Uczniowie klasy 1TMF mogli w praktyce poznać nowinki techniczne związane z ich kierunkiem kształcenia, mogli poznać ludzi, których wspólną pasją jest fotografia i na pewno mogli się wiele nauczyć w czasie rozmów, wykładów i warsztatów.

Po EXPOzycji uczniowie wraz z opiekunami znaleźli czas na spacer po urokliwym krakowskim rynku i otaczających go uliczkach.

Na pewno wkrótce powtórzymy podobną eskapadę łączącą przyjemne z pożytecznym.

Zapraszamy do zapoznania się z galerią fotografii, zamieszczonych w naszych mediach społecznościowych (Facebook, Instagram).


Wspierają nas: