Zapraszamy do współpracy

Zapraszamy do skorzystania z propozycji wycieczek organizowanych przez nasze Stowarzyszenie. Poniżej przedstawiamy kilka propozycji. Zapraszamy do kontaktu szkoły, świetlice, kluby i inne grupy, które chcą wybrać się w jakieś ciekawe miejsce. Zapewniamy sporą ilość atrakcji i konkurencyjne ceny. Na życzenie organizujemy wycieczki pod życzenie klienta. Wystarczy wybrać miejsce, gdzie chcecie pojechać, a my zajmiemy się resztą. Organizujemy wycieczki dla wszystkich grup wiekowych: dzieci, młodzież, dorośli.

Kaszuby i morze

Kaszuby to jeden z najbardziej malowniczych regionów naszego kraju. Wycieczka ta skierowana jest do młodzieży, która nie do końca może się zdecydować, czy chce jechać nad jezioro czy nad morze. Na tej wycieczce obie te grupy znajdą coś dla siebie. Ośrodek położony jest nad jeziorem, a w programie znajduje się długi pobyt nad morzem jest to wycieczka dwudniowa, jednak na życzenie możemy ją wydłużyć do 3 dni.

W programie:

- spacer po Słowińskim Parku Narodowym i odrobina plażowania

- wizyta w Centrum Promocji Regionu w Szymbarku (dom do góry nogami, najdłuższa deska świata, dom sybiraka, wspólny wypiek chleba)

- spacer w parku linowym

- wieża widokowa - Wierzyca

Cena całkowita: 280 zł zawiera: /dotyczy 2 dni/

- przejazd

- wyżywienie: (obiadokolacja, śniadanie, obiad w drodze powrotnej)

- ubezpieczenie

- wszystkie bilety wstępu