Strona głównaPropozycje wycieczekKłodzko, Praga i Książ

Zapraszamy do współpracy

Zapraszamy do skorzystania z propozycji wycieczek organizowanych przez nasze Stowarzyszenie. Poniżej przedstawiamy kilka propozycji. Zapraszamy do kontaktu szkoły, świetlice, kluby i inne grupy, które chcą wybrać się w jakieś ciekawe miejsce. Zapewniamy sporą ilość atrakcji i konkurencyjne ceny. Na życzenie organizujemy wycieczki pod życzenie klienta. Wystarczy wybrać miejsce, gdzie chcecie pojechać, a my zajmiemy się resztą. Organizujemy wycieczki dla wszystkich grup wiekowych: dzieci, młodzież, dorośli.

Kłodzko, Praga i Książ

Kaplica czaszek w Czeremnej, Praga i skalne miasto oraz podziemne sztolnie kompleksu Riese składają się na ciekawą trzydniową wycieczkę.

Wycieczka ta została przygotowana dla dorosłych. Oczywiście po odpowiednich modyfikacjach może być skierowana również dla  młodzieży.

Dzień I Dla zdrowia ciała i duszy...
 g. 6.00 - wyjazd
11.00 - przyjazd do Kłodzka, zakwaterowanie
11.30 - przejazd do Polanicy-Zdroju, wizyta w parku zdrojowym, możliwość konsumpcji wód zdrojowych
13.30 - wizyta w Muzeum Papiernictwa w Dusznikach-Zdroju, możliwość zakupu czerpanego papieru
15.00 - zwiedzanie kaplicy czaszek w Czeremnej
16.00 - zwiedzanie sanktuarium w Wambierzycach, czas wolny do wykorzystania na "dróżkach", możliwość uczestnictwa we Mszy św.
18.00 - obiado-kolacja w miejscu zakwaterowania
20.00 - wieczorny spacer po Kłodzku

Dzień II Praga i Skalne Miasto
7.30 - śniadanie
8.00 - wyjazd do Dolnego Asparku -
9.00 - spacer po skalnym mieście
11.30 - wyjazd do Pragi
13.30 - zwiedzanie Pragi:
Praski Hrad - Kompleks zamkowy, w tym Stary Pałac Królewski i Złota Uliczka, Katedra św. Wita, Wacława i Adalberta, ogrody Królewskie i ogrody na Wałach.
Mala Strana - ulica Nerudova, Kościół św. Mikołaja, wieża kościoła św. Mikołaja, Sanktuarium Praskiego Dzieciątka Jezus, pomnik Ofiar Komunizmu, kolejka na Petrzin.
Most Karola i Wyspa Kampa.
Stare Miasto - Rynek, Kościół Matki Bożej przed Tynem, Tyński Dwór, Uniwersytet Karola.
Nowe Miasto - plac św. Wacława, rynek Nowego Miasta, pasaże placu świętego Wacława.
18.00 - obiado-kolacja w Pradze, powrót do Kłodzka

Dzień III W świecie kopalni, sztolni i twierdz
9.00 - śniadanie, wykwaterowanie
10.00 - zwiedzanie twierdzy Kłodzko wraz z podziemną trasą.
11.00 - przejazd do Złotego Stoku, zwiedzanie kopalni złota
14.00 - przejazd do kompleksu Riese w Rzeczce, zwiedzanie podziemnych sztolni zbudowanych przez Niemców w czasie II wojny światowej.
16.00 - wizyta na zamku Książ, zwiedzanie zamku z przewodnikiem.
17.40 - obiado-kolacja w Wałbrzychu, powrót

Cena całkowita przy 51 osobach: 390 zł* .

Obejmuje:

- wyżywienie i zakwaterowanie

- przejazd autokarem

- opiekę pilota

- ubezpieczenie

- bilety wstępu

* cena może ulec zmianie jeśli:

- ilość uczestników będzie mniejsza

- drastycznie wzrosną ceny noclegów lub wynajmu autokaru