Strona głównaPropozycje wycieczek

Zapraszamy do współpracy

Zapraszamy do skorzystania z propozycji wycieczek organizowanych przez nasze Stowarzyszenie. Poniżej przedstawiamy kilka propozycji. Zapraszamy do kontaktu szkoły, świetlice, kluby i inne grupy, które chcą wybrać się w jakieś ciekawe miejsce. Zapewniamy sporą ilość atrakcji i konkurencyjne ceny. Na życzenie organizujemy wycieczki pod życzenie klienta. Wystarczy wybrać miejsce, gdzie chcecie pojechać, a my zajmiemy się resztą. Organizujemy wycieczki dla wszystkich grup wiekowych: dzieci, młodzież, dorośli.

Kaszuby i morze

Kaszuby to jeden z najbardziej malowniczych regionów naszego kraju. Wycieczka ta skierowana jest do młodzieży, która nie do końca może się zdecydować, czy chce jechać nad jezioro czy nad morze. Na tej wycieczce obie te grupy znajdą coś dla siebie. Ośrodek położony jest nad jeziorem, a w programie znajduje się długi pobyt nad morzem jest to wycieczka dwudniowa, jednak na życzenie możemy ją wydłużyć do 3 dni.

Czytaj więcej...
 

Z wizytą u nietoperzy...

Zwiedzanie bunkrów Międzyrzeckiego Rejonu Umocnionego, wizyta w zoo safari i rezerwacie nietoperzy oraz spotkanie z Piękną Heleną i zwiedzanie kompleksu w Paradyżu składają się na program tej cenowo atrakcyjnej wycieczki. Przeznaczona jest dla dzieci i młodzieży (zwłaszcza klas I gimnazjum, chcącej się zintegrować).

Czytaj więcej...
 

Warszawa dla dorosłych i dzieci

Zwiedzanie Warszawy, Pałacu Prezydenckiego, Sejmu, widok z Pałacu Kultury oraz przedstawienie w teatrze to niektóre atrakcje ciekawego wyjazdu do Warszawy. Wycieczka trwa 3 dni. Wycieczka skierowana jest zarówno dla dorosłych, jak i dla młodzieży i dzieci.

Czytaj więcej...
 

Widok na Śnieżkę...

Wizyta w Chacie Walońskiej, wejście na Śnieżkę lub Chojnik, wizyta w kopalni Uranu lub Zamku Czocha to atrakcje, jakie kryją Sudety. Wycieczka w dwóch wersjach - 2 i 3-dniowej dla młodzieży.

Czytaj więcej...
 

Śląsk Cieszyński, Słowacja i Czechy

Wizyta na Słowacji i w Czechach, Wadowice i Oświęcim oraz kopia całunu turyńskiego to tylko niektóre atrakcje wyjazdu na Śląsk Cieszyński. Wyjazd przeznaczony jest dla dorosłych, choć oczywiście mogą w nim uczestniczyć osoby w każdym wieku.

Czytaj więcej...
 

Więcej artykułów…

Strona 1 z 2

Free business joomla templates