Z życia szkoły

Tradycją Naszej Szkoły już od wielu lat są liczne wydarzenia urozmaicające czas pomiędzy zajęciami lekcyjnymi. Nie inaczej jest i w tym roku szkolnym, w ostatnim czasie bardzo dużo, kolorowo i ciekawie działo się na korytarzach szkolnych.

Z inicjatywy Samorządu i samych uczniów odbył się „Dzień Przytulania”, „Dzień Śpiocha”, działała poczta walentynkowa a w ostatni piątek tj. 10 marca rozegrano pierwszy szkolny turniej „Tischner Table Football Cup”. Kolejną inicjatywą młodzieży jest szkolny radiowęzeł, który urozmaica rano oczekiwanie na dzwonek lekcyjny (uczniowie sami decydują o repertuarze muzycznym). 14 marca na hali sportowej rozpoczął się  cykl zajęć „Aktywne przerwy”.  Co szczególnie warte podkreślenia zdecydowana większość tych inicjatyw wychodzi od samych uczniów, którzy mają realny wpływ na życie szkolnej społeczności.

Galerie fotograficzne z tych wydarzeń znajdują się na szkolnych profilach na Facebooku, Instagramie a filmiki można odnaleźć na szkolnym Tik Toku. Gorąco zapraszamy do śledzenia nowości z naszych szkolnych korytarzy.


Wspierają nas: