W zdrowym ciele zdrowy duch czyli sport w szkole

W ostatnim czasie nasi szkolni sportowcy nie próżnowali i dzielnie reprezentowali Szkołę w licznych zawodach. Były to:

Mistrzostwa Powiatu rozgrywane w ZS nr 1 w Limanowej. Naszą drużynę reprezentowali: Adam Kopeć, Mateusz Duda, Łukasz Tomera, Patryk Zoń, Przemysław Trojan, Dominik Małucha, Sebastian Dudzik, Cyprian Wachala, Sebastian Oleksy.

Mistrzostwa powiatu w piłce siatkowej dziewcząt. Nasza drużyna zdobyła 3 miejsce w składzie:

Zelek Gabriela, Banach Alicja, Pawlik Kamila, Podgórna Łucja, Szewczyk Natalia, Postrożna Julia, Rusnarczyk Justyna, Święch Magdalena, Zelek Agata.

Reprezentacja naszej szkoły w koszykówce dziewcząt wzięła udział w zawodach rejonowych w Starym Sączu. W pierwszym meczu z Nowy Sączem mimo wysokiej porażki dziewczęta czuły pewien niedosyt... Drugi mecz i zarazem ostatni dziewczęta rozegrały z gospodyniami tych zawodów czyli Starym Sączem. Tym razem nasze zawodniczki  pokazały na co naprawdę je stać pewnie pokonując rówieśniczki ze Starego Sącza tym samym zapewniają sobie II miejsce.

Należy też wspomnieć że wyróżnienie otrzymała nasza zawodniczka Julia Postrożna

Naszą szkołę reprezentowały:

Julia Postrożna –Kapitan Natalia Saczka, Katarzyna Jasica, Milena Kaleta, Marta Ptaszek, Alicja Banach, Łucja Postrożna, Emilia Ślaga, Wiktoria Janik, Anna Łysek, Anna Tomasik, Joanna Palac, Natalia Bieda, Monika Rozum- kierownik drużyny

Opiekun drużyny Łukasz Bukowiec

16 lutego na stoku w Kasinie Wielkiej odbyła się Powiatowa Licealiada Młodzieży w narciarstwie alpejskim. Szkołe reprezentowali: Ania Wąchała, Oliwka Bukowiec, Emilka Tabor, Pawel Chmielowski, Bartosz Młynarczyk, Mikołaj Kaleta, Filip Lis, Hubert Szkarłat.


Wspierają nas: