Potęga budownictwa - TISCHNER!!!

Uczniowie z naszej budowlanki okazali się najlepsi w okręgu podczas XXXIII Olimpiady Wiedzy i Umiejętności Budowlanych. Finalistów olimpiady nagrodzili (29 września) na Politechnice Krakowskiej prorektor ds. studenckich dr inż. Marek Bauer oraz dziekan Wydziału Inżynierii Lądowej dr hab. inż. Andrzej Szarata.

W Olimpiadzie wzięło udział 2631 uczniów  z 151 szkół z całej Polski. Rywalizowali najpierw w etapie szkolnym, a następnie w 12 okręgach w zawodach regionalnych, z których finalistami zostało 82 uczniów, w tym 8 z Tischnera. W rankingu krajowym „Ekipa Tischnera” zdobyła 2 miejsce!

Członkowie ekipy Tischnera:
Sara Burdek 3tb
Anna Musiał 4tb
Paulina Zając 4tb 
Franciszek Hutek 4tb
Wojciech Skowronek 4tb 
Krzysztof Wielek 4tb
Julia Skirlińska absolwentka
Justyna Trela absolwentka
Najlepsi budowlańcy z Małopolski otrzymali dziś cenne nagrody (m.in. laptopy, głośniki, sprzęt turystyczny, specjalistyczne książki).
Finaliści i laureaci olimpiady przyjmowani są na kierunek budownictwo Politechniki bez postępowania kwalifikacyjnego. W tym roku ze względu na pandemię, etap centralny nie odbył się.Serdeczne podziękowania składamy na ręce panów: Seweryna Szewczyka i Pawła Marka - opiekunów uczniów.

Wspierają nas: