Gimnazjaliści z Piekiełka w naszej szkole


Uczniowie klasy I Niepublicznego Gimnazjum w Piekiełku w ramach realizacji innowacji „Chcę więcej – biorę przyszłość w swoje ręce” systematycznie pogłębiają swoją wiedzę i umiejętności z zakresu przedsiębiorczości.  W dniu 13 marca 2017 r. uczestniczyli w zajęciach z przedsiębiorczości prowadzonych przez nauczycieli naszej szkoły, natomiast w piątek 29 marca wzięli udział w warsztatach prowadzonych przez R. Sajdaka. Warsztaty były jedną z inicjatyw wpisanych w Dzień Przedsiębiorczości realizowany we współpracy z Fundacją Młodzieżowej Przedsiębiorczości.

W ich trakcie młodzież samodzielnie projektowała i wykonywała buttony reklamowe i breloczki do kluczy.  Uczniowie pracowali z oprogramowaniem Adobe CS6, przyglądali się pracy lasera oraz innych urządzeń niezbędnych w branży reklamowej. Podczas całego pobytu towarzyszyli im i pomagali technicy organizacji reklamy: Daria Bokowy, Damian Dulański, Łukasz Trzeciak, Dawid Syktus oraz Robert Mazurek.

Dziękujemy za wizytę i zapraszamy częściej!!!

Wspierają nas: