Dzień Pierwszaka

Tradycją Naszej Szkoły jest przywitanie nowych uczniów w wyjątkowy sposób. Staramy się, aby od pierwszych dni poczuli więź ze swoimi wychowawcami oraz koleżankami i kolegami z klasy, jak także z pozostałą społecznością szkolną.


Dlatego też Samorząd Szkolny od lat organizuje Dzień Pierwszaka, i co roku tego dnia na korytarzach naszej szkoły jest kolorowo, głośno i wesoło. Nie inaczej było w tym roku. Uczniowie klas pierwszych przebierali się, rywalizowali w przedziwnych konkurencjach, a także popisywali się w klasowych "Talent Shows". Była to wspaniała okazja do zabawy, tym bardziej, że tegoroczne postacie, jakie przemieszczały się po korytarzach w Tischnerze, przypominały Pokemony, Czarne Charaktery, Kosmitów i Szkotów. Były również postacie z mitologii, miłośnicy szalonych lat 80-tych i oczywiście Super Heroes z Avengers. Nasi wspaniali pierwszacy stanęli na wysokości zadania. 

Szkoła Tischnera to nauka i zabawa. Dlatego też wszystkim naszym nowym uczniom, życzymy samych sukcesów w nauce i wielu niezapomnianych chwil w murach Szkoły.

Aby obejrzeć fotorelację z Dnia Pierwszaka w Technikum i Szkole Branżowej, zapraszamy do galerii na szkolnym profilu FB.

Wspierają nas: