Dzień Edukacji Narodowej

13 października 2017 roku w naszym Zespole Szkół odbyła się uroczysta akademia z okazji Dnia Edukacji Narodowej, na którą przybyli uczniowie, nauczyciele i pracownicy administracji szkolnej.

 

Akademię rozpoczęła Pani Dyrektor mgr Maria Szkarłat, która dziękowała zarówno nauczycielom, jak i uczniom za ich wspólny wysiłek, jaki obie strony wkładają w realizację podejmowanych działań w całym roku szkolnym. Jej słowa pełne uznania wobec trudnej, ale zarazem jakże pięknej i satysfakcjonującej pracy nauczyciela, wywołały niejedną łzę wzruszenia ... bo nauczyciel to zawód, do którego trzeba mieć serce i czuć powołanie.

Uroczystość z okazji święta nauczycieli przygotowali uczniowie klasy II WA, II WB i IV TE pod kierunkiem pani mgr Ewy Górszczyk, pana mgr Krzysztofa Bulandy oraz pana mgr Pawła Mamali. Zaprezentowali oni część artystyczną, podczas której słowami wierszy i piosenek dziękowali całemu gronu pedagogicznemu za ich trud włożony w nauczanie i wychowywanie młodego pokolenia. Nasza fotorelacja.

Pani Dyrektor mgr Maria Szkarłat          

Wspierają nas: